Val di Fiemme 2019

  W pierwszym tygodniu ferii 26 stycznia-2 lutego  zapraszamy  na obóz narciarsko-snowboardowy w formule rodzinnej "razem, ale osobno" : szkolenie dla dzieci w wieku 4-14 lat w grupach poziomowanych w ciagu dnia , zajęcia integracyjne wieczorem, relaks i zabawa w słonecznych Dolomitach. Z przyjemnością jedziemy  do urokliwego i sportowego regionu Val di Fiemme .

Zobacz pełną ofertę

Val di Fassa/Carezza 2019

W drugim tygodniu ferii 2-9 lutego zapraszamy do doliny Val di Fassa / Carezza i pieknej  Moeny  znanego regionu narciarskiego w sercu Dolomitów. Zapraszamy na obóz w formule rodzinnej: szkolenie narciarskie lub snowboardowe dla dzieci w grupach poziomowanych w ciagu dnia , zajęcia integracyjne wieczorem, relaks i zabawa, Polecamy region  dla wszystkich milosnikow bialego szalenstwa,  duzy wybór tras narciarskich , dla kazdego cos milego :)

Zobacz pełną ofertę

San Martino di Castrozza

Ferie  w znanym  regionie  San MArtino di Castrozza , sprawdzony, komfortowy  Hotel *** z wellness  w pakiecie z karnetem na 6 dni San Martino / Passo Rolle, wyjazd w terminie feri warszawskich, drugi tydzień ferii 2-9 luty , wiecej informacji ...