Serdecznie zapraszamy na aktywne, sportowo - językowe wakacje.
Dzięki zaufaniu, którym dzieci i rodzice obdarzają nas już od wielu lat możemy organizować ambitne i twórcze obozy o profilu językowo-sportowym. W lipcu zapraszamy do "Camp Ryczywół" na sprawdzony program English, Sport & Fun, tygodniowe kameralne obozy dla dzieci w wieku 7-11 lat. Polecamy tez wakacje nad morzem w Ostrowie dla nieco starszych dzieci i młodzieży. A w sierpniu zapraszamy na wyjazdy w formule rodzinnej Family Fun Camp w Ryczywole w Puszczy Kozienickiej.

 Have lots of fun this summer!

Mini Camp Ryczywół 2022

Mini Camp Ryczywół to tygodniowy obóz dla dzieci w wieku 7-11 lat, którym odpowiada krótszy pobyt i program obozu. Terminy to 26.06-2.07, 3-9.07, 10-16.07, 17-23.07.2022. Zajęcia i atrakcje "English, Sport & Fun" - rowery, sporty zespołowe, angielski na wesoło, gry leśne i terenowe, warsztaty artystyczne, zabawa i  integracja ! w pięknym zielonym miejscu!

Zobacz pełną ofertę

Zielona Szkoła z angielskim

Serdecznie zapraszamy w maju i czerwcu na aktywne sportowo-językowe Zielone Szkoły do Camp Ryczywół, W programie podchody in English, ognisko integracyjne, rowery, spacery, hamaki, kajaki, siatkówka, koszykówka, football, a wszystko w zielonej scenerii Puszczy Kozienickiej :)

Zobacz pełną ofertę

Rodzinne wakacje: Fun Family Camp Ryczywół

Family Camp Ryczywół - kameralny wypoczynek dla rodzin, dorosłych opiekunów z dziećmi w wieku 6-12 lat, w sprawdzonej formule „razem, ale osobno” ☺ Termin: 30.07-05.08, Zapraszamy na tygodniowe wakacje rodzinne!

Zobacz pełną ofertę