Serdecznie zapraszamy  na aktywne, sportowo - jezykowe Wakacje 2019
Dzięki zaufaniu, którym dzieci i Rodzice obdarzają nas już od wielu lat możemy organizować ambitne i twórcze obozy o profilu językowo-sportowym. W lipcu  zapraszamy do "Camp Ryczywół" na sprawdzony program English, Sport & Fun,  trzy terminy obozu do wyboru, również obóz tygodniowy MiNI CAMP. Polecamy oboz w górach Podhale na koniec lipca, a  w sierpniu CAMP Dębki , sympatyczne  zakończenie wakacji nad morzem . Have lots of  fun this summer !

Camp Ryczywół

Na rozpoczecie wakacji , w terminie 24.06-6.07  zapraszamy do Camp Ryczywół na "English, Sport & Fun"  obóz językowo-sportowy dla dzieci w wieku 8-11 lat. Autorski program obozu, realizowany z powodzeniem od wielu lat, łączy naukę języka angielskiego z wakacyjnym wypoczynkiem i frajdą. Ciekawy program sportowo-rekreacyjny: tenis, rowery, sporty zespołowe i  kameralna atmosfera i poczucie bezpieczeństwa sprawiają, że dzieci wracają uśmiechnięte i zadowolone!

Zobacz pełną ofertę

Mini Camp Ryczywół

Mini Camp Ryczywół to tygodniowy  obóz dla dzieci w wieku 7-11 lat,  którym odpowiada krótszy pobyt i program obozu. Zajecia i atrakcje podobne do pelnego turnusu Camp Ryczywol : "English, Sport & Fun" - rowery, sporty zespolowe, angielski na wesolo, gry lesne i terenowe, warsztaty artystyczne,  zabawa i  integracja w kameralnej grupie.  Terminy: 24.06-30.06 , 30.06-6.07 i 8-14 lipca

Zobacz pełną ofertę

Camp Dębki nad morzem

"Sport, Sun & Fun: Camp Debki" w terminie 19-30 sierpnia 2019  zapraszamy dzieci i mlodziez w wieku 9-14 lat na obóz sportowo-rekreacyjno-jezykowy do Dębek, urokliwej miejscowości wypoczynkowej nad morzem, W programie: aktywne zajecia językowe, rekreacyjne, sportowe, wycieczki rowerowe, autokarowe,  splyw kajakowy, plywanie  i relaks na zakończenie wakacji , na jednej z najpiękniejszych plaż w Polsce.

Zobacz pełną ofertę

Camp Ostrowo

Camp Ostrowo nad morzem na poczatku wakacji , zapraszamy , wiecej informacji na stronie www.e-olton.pl

Zobacz pełną ofertę

Camp Podhale

English, Sport & Adventure" - termin: 18-28 lipca 2019, aktywna górska przygoda:  wycieczki z przewodnikiem TPN, kąpiele w basenie termalnym, ciekawe  zajęcia językowe,  rozgrywki sportowe, tenis ziemny  i warsztaty artystyczne. Obóz organizuje oddział z  ul.Nowoursynowska , szczegoly na www.e-olton.pl

 

 

Zobacz pełną ofertę